araç boya bakım temizlik koruma hizmetleri

Araç Boya Bakım, Temizlik, Koruma Hizmetleri

Carismax Bayilerinde Araç temizliği

Araçların boyası toz, ağaç reçineleri rüzgârda sıçrayan minik taşlar ile yıpranır çizilir boyanın pürüzsüzlüğü bozulduğu zaman güneş ışığını yansıtma potansiyelini de büyük ölçüde kaybeder. Çıplak göz ile sadece mat gibi görünen boya yüzeyinde aslında minimal çukurlar oluşmuştur.

Yeni uygulamalar, yeni metotlar, yeni geliştirilen teknolojiler CARİSMAX Car Care’ de, yoğun biçimde kullanılmaktadır. Klasik yöntemler, yerini CARİSMAX’IN öncülüğünü yaptığı çağdaş yöntemlere bırakmıştır. Klasik pasta-cila yönteminde zımpara işlemi gerçekleştirilmektedir, Boya Koruma uygulama işlemlerinde ise klasik yöntemler kullanılmaz, boya koruma uygulamadan önce boya üzerinde oluşan tüm çizikler giderilir yüzey temizlenir minimal boya çukurları doldurulur bu işlem boya yüzeyi temizleme olarak adlandırılır. Bu işlemlerde amaç düz pürüzsüz bir yüzey elde etmektir.

Profesyonel Uygulama Hizmetleri

DELUXE BOYA KORUMA İŞLEMİ

6-8 Mikron kalınlığında şeffaf ve sert koruma katmanı oluşturuyor minimum 6 ay yüzeyde kalıyor. Koruma kalkanı ince çiziklerden toz minik taşlardan koruma sağlıyor. Yıkama korumayı etkilemiyor her yıkamadan sonra araç parlaklığını muhafaza etmeye devam ediyor.

Boya koruma işlemlerine geçmeden önce araç CARİSMAX özel temizlik malzemeleri ve aparatları ile uzman teknik personel tarafından yıkanır. Zift katran gibi bulaşmış kirler CARİSMAX Özel katran temizleyicileri ile temizlenir, Çizikler yine CARSMAX özel çizik giderici ürünler ile yok edilir, CARİSMAX özel parlatma ürünleri ile parlatılır böylece CARİSMAX Deluxe Boya Koruma İşlemi tamamlanmış olur.

PROTECT BOYA KORUMA İŞLEMİ

Aracın boya yüzeyinin durumunun net olarak anlaşılabilmesi için önce CARİSMAX yıkama gerçekleştirilir, CARİSMAX yıkama işlemi kurumumuzun kendi üretimi olan özel temizlik ürünleri ve CARİSMAX’ a özel aparatlarından oluşur, sıra yüzeydeki pürüzsüzlüğü bozan minimal çukur ve çiziklerin yok edilmesine gelir CARİSMAX özel ürünleri ile yüzey pürüzsüz duruma getirilince DELUXE Boya Koruma işlemi tatbik edilir işlemin sonunda sıra Nano Carnauba cilasının uygulanmasına gelmiştir. CARİSMAX özel cilası Nano Carnauba ile aracınızda Protect Boya Koruma işlemi tamamlanmış olur.

CARİSMAX CAR CARE NASIL ÇALIŞIR?

CARİSMAX kurumsaldır, teknolojiyi ürün ve hizmetlerinde yoğun biçimde kullanmaktadır, şeffaftır. CARİSMAX web sitemizde iletişim bölümünden kurumumuza ulaşabilir aracınız ile ilgili merak ettiğiniz her türlü sorunuza yanıt alabilirsiniz ayrıca Sosyal medya aracılığı ile kurumumuza ulaşabilirsiniz.

FULL KORUMA PAKETLERİ NEDİR?

CARİSMAX’IN İkinci el araçlarda çok tercih edilen uygulamalarıdır. İkinci el araçlarda bulunan yılların oluşturduğu yıpranma izlerini yok eden aracınızı ilk günkü parıltısına kavuşturan işlemlerden oluşur.

CRYSTAL KORUMA NEDİR?

CRYSTAL ful koruma paketi ile özellikle ikinci el araçlar zamanın tüm yorucu izlerinden arındırılır, öncelikle araca Detaylı CARİSMAX temizliği uygulanır araçtaki en ince detaylara kadar özel aparatlar ile girilerek dezenfekte edilir, kötü koku ve lekelerden arındırılır. Anti bakteriyel özel temizlik uygulamasından sonra döşemeleri koruyan yeniden lekelenmelerini önleyen koruyucu temizlik yapılır. Motor, uzman teknik ekip tarafından özenle temizlenerek koruyucu uygulamalar tatbik edilir, Jantlar, lastikler CARİSMAX titizliği, özel ürün ve özel aparatları ile ilk günkü temizliğine kavuşturulur. Aracın her bölümüne her detayına ulaşan CARİSMAX, klima dezenfeksiyonuna ayrıca önem verir. Araçlar en iyi şekilde temizlenseler de klima içlerine ulaşılmadıkça araçtaki kötü kokuların ve bakterilerin giderilmesi olanaksızdır, saniyede sayıları milyonlara ulaşan bakteriler CARİSMAX özel aparatı NANO Polisher Kıt ile tamamen ortadan kaldırılır, en küçük detaylara ulaşan kit minicik ayrıntılardan geçmeyi başararak özel temizlik ürünleri ile tüm bakterileri yok eder. Araçlarda kötü koku ve kirden eser kalmaz. 6 ay garantisi bulunan koruma çalışması 8 ile 12 saat aralığında gerçekleşir.

SİLVER KORUMA NEDİR?

Daha çok lüks, Klasik, Arazi araçlarına uygulanan 12 ay garantili bir CARİSMAX koruma çalışmasıdır. Koruma tüm uygulamalarda olduğu gibi CARİSMAX antibakteriyel detaylı temizlik ile başlar, kir ve lekelerden uzman ekip tarafından arındırılan araca kir ve leke önleyici uygulama yapılır, boya yüzeyi için çizik giderme, pürüzlerin giderilmesi çalışması yapıldıktan sonra Carnauba Cila ile CARİSMAX özel parlatma işlemi gerçekleştirilir böylece Protect boya yenileme işlemi tamamlanır.

Motor temizlenir ve ardından koruyucu tatbik edilir işlem jantlar ve lastikler ile devam eder farlar, klima dezenfeksiyonu ile tamamen kir koku ve bakterilerden arındırılır ve ozon temizliği uygulanarak işlem tamamlanır.

ÖNERİLEN SAYFA

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Çeşitli sebeplerden dolayı aracınız garajda ya da bir otoparkta aylarca çalışmadan beklemek zorunda kalmış olabilir. …