crystal koruma paketi

CRYSTAL Koruma Paketi

  • CRYSTAL Koruma 
  • Paket İçeriği
  • Galeri
  • En Yakın Bayi

Carismax ile aracınız #yenigibi

Kullanılmış bir otomobile sahipseniz veya yeni bir 2. el araç satın aldıysanız Carismax full koruma paketi olan crystal koruma aracınızdaki birçok temizlik, parlaklık, bakım sorununun ortadan kaldıracaktır.

Crystal full koruma paketi sayesinde aracınızın uzun yıllar kullanılmış olmaktan ötürü oluşan tüm ağır kirler, lekeler, çizikler, kokular vb. tüm sıkıntılar Carismax profesyonel temizlik ve koruma ürünleriyle orijinal görüntüsüne geri getirilecektir. Veya 2. El araç sahibi oldunuz, almış olduğunuz aracın eski sahibi tarafından nasıl temizlediğini bilmiyor olabilirsiniz. Bu aşamada yine devreye yetkili carismax bayileri giriyor ve aracınıza eski sahibinden iz bırakmıyor.

Otomobilin tüm iç, dış, motor, lastik, jant vb. aksamların detaylı ve profesyonel bir şekilde temizlendiği, bakım ve koruma işlemlerinin uygulandığı full koruma hizmetidir.

Görseller

carismax koruma paketleri

Uygulama Videosu

Güncelleniyor

Size en yakın Türkiye’nin en kapsamlı profesyonel car care uygulama merkezlerine ulaşabilirsiniz. Web sitemizde belirtilen yetkili bayiler dışında, başka hiçbir yetkili Carismax bayisi bulunmamaktadır.

Online Randevu En Yakın Bayi Sizi Arayalım

Garanti Süresi

Carismax CRYSTAL Koruma Paketi “6 Ay Garanti” altındadır.

Türkiye genelindeki bütün bayilerimiz de geçerli olan garanti belgesi ile size teslim edilir.

Uygulama Süresi

Aracınızın durumuna göre yaklaşık 8-12 saat sürmektedir.

Eğitimli Personel

Carismax bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Erişim

Garanti S.S.S. Hizmetler Fiyat Listesi