Boya Koruma

deluxe boya koruma
Deluxe Boya Koruma

Standart koruma olarak uygulanan bu hizmet %100 Carnauba cila ve bal mumu partikülleri sayesinde yüzeyde inanılmaz bir parlaklık ve kayganlık sağlar. Araç yüzeyinde 6-8 mikron kalınlığında şeffaf, sert ve parlak bir koruma katmanı oluşturur.

  • Uygulama süresi: Aracınızın durumuna göre yaklaşık 4-6 saat sürmektedir.
  • Garanti süresi: 6 ay garanti altındadır.
protect boya koruma
Protect Boya Koruma

İlk olarak; Carismax Deluxe uygulaması yapılır, boya yüzeyindeki matlaşma ve yanlış yıkamalardan doğan yüzeysel çizikleri tamamen ortadan kaldırır. Sonrasında ise temizlenmiş olan boya ve vernik yüzeyine parlatma işlemleri uygulanır. Ve son olarak Carismax’ın Protect boya koruma cilası Nano Carnauba uygulanarak aracın dış yüzeyi 12 ay garantili olarak koruma altına alınır.

  • Uygulama süresi: Aracınızın durumuna göre yaklaşık 6-8 saat sürmektedir.
  • Garanti süresi: 12 ay garanti altındadır.
seramik kaplama
Seramik Kaplama

Zararlı UV ışınlarını, asit yağmurlarını ve ayrıca çiziklere karşı aracınızı koruma altına alır. Eğitim programını tamamlamış Carismax bayi teknisyenleri tarafından profesyonel bir şekilde uygulanır, çok kısa süre içerisinde boya ile bütünleşerek aracınız ile uzun yıllar dost kalır.

  • Uygulama süresi: Aracınızın durumuna göre yaklaşık 24 saat sürmektedir.
  • Garanti süresi: 24 ay garanti altındadır.
Aracınıza boya koruma uygulaması yaptırmadan önce nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, sizin için hazırladığımız boya koruma renk simülatörünü inceleyebilirsiniz.

Online Randevu En Yakın Bayi Sizi Arayalım