Carismax Club

Carismax Club

Car care tutkunlarına büyük bir yenilik: Carismax Club

Aracınızın geleceğini, sizin bütçenizi düşünür.

Carismax Club nedir?

Türkiye genelinde yer alan bayilerimizi ziyaret eden müşterilerimize özel ücretsiz olarak sunduğumuz fırsat üyeliğidir.

Carismax Club Kart sayesinde, carismax bayilerinde yaptıracağınız tüm hizmetlerde her zaman size indirim sağlayacak hemde anlaşmalı olduğumuz markalarda indirim sağlamaya devam edecek.

Carismax bayilerinde tüm uygulamalarda %20 indirim
Arkadaşını getir 100 TL hediye çeki kazan
Anlaşmalı markalara özel kampanyalar

Üye olunca ne avantajım olacak?

Carismax Club Kart ile avantajınız sadece 1 kereye mahsus değil, her zaman devam edecek. Size en yakın bayimizi ziyaret ederek kartınızı alabilirsiniz. Kartınızı teslim aldıktan sonra, bayilerimizden yaptıracağınız tüm hizmetlerimizde (kartınızı ibraz etmek koşuluyla) %20 indirimden faydalanabilirsiniz.

Arkadaşını getir, 100 TL kazan

Kampanya açık ve net 🙂 Arkadaşınızı aracı ile birlikte carismax bayisine getirin, herhangi bir hizmeti uygulattıktan sonra size özel 100 TL hediye çeki verelim. Sizde bu hediye çekini ne zaman arzu ederseniz kullanabilirsiniz. Üstelik kampanya sadece 1 kereye mahsus değil, ne kadar arkadaş o kadar hediye çeki 🙂

Fırsatlardan nasıl yararlanabilirim?

Fırsatlardan yararlanmak için, alt alanda yer alan başvuru formunu doldurun. Size en yakın bayimizi ziyaret ederek Carismax Club Kartını elden teslim alın. Sonrasında yaptıracağınız tüm hizmetlerde %20 indirim kazanın hemde anlaşmalı olduğumuz diğer markaların da ürün/hizmetlerinden faydalanın.

Üyelik ücretli mi?

Elbetteki ücretsiz. Tek ihtiyacınız; kartınızı aracınıza koyun ardından her zaman indirimlerden faydalanın.

Anlaşmalı Markalar

Çok yakında!