yat tekne temizliği

Yat Tekne Temizliği

  • Yat Temizliği 
  • Uygulamalar 
  • Galeri
  • Bize Ulaşın 

Carismax ile tekneniz #yenigibi

Carismax Car Care, Türkiye genelinde yat veya tekneniz için en iyi; bakım, koruma, temizlik ve parlaklık sağlayan profesyonel bir şirkettir.

Carismax olarak otomobillere gösterdiğimiz ilgi ve profesyonelliğin aynısını, tekne temizleme ve yat bakım hizmeti ile de sağlıyoruz. Türkiye genelinde ki tüm bayilerimiz ile tecrübeli ve profesyonel ekibimizin temel amacı, tüm deniz araçlarının temizlik, bakım, koruma gereksinimleriniz için çok çeşitli hizmetler sunmaktır. Türkiye genelinde; Tekne brokerleri, Charter şirketleri ve tekne sahipleri ile çalışıyoruz. Ekibimiz deneyimli ve bilgili olup teknenizin ihtiyaçlarını karşılayarak ve teknenizin orijinal görüntüsüne geri getirmek için profesyonel ürünler kullanmaktadır. Amacımız, yat ve tekneleriniz de zevkinizi en üst düzeye çıkarmak ve yatırımınızı korumaktır.

Motoryat, Yelkenli, Sürat Teknesi, Bot, Jet Ski, Sandal, Gezi Teknesi, Gulet, Yolcu Gemisi, Yük Gemisi vb. gibi tüm deniz araçlarının; temizlik, bakım ve koruma ihtiyaçları için çok çeşitli profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Üstelik bulunduğunuz şehirde Carismax bayisi olmazsa bile, Genel Merkezimiz tarafından gerekli destek sağlanarak deniz aracınızın bulunduğu şehire gerekli organizasyonları yaparak, yerinde gerekli temizlik uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ekibimiz, teknenizi temiz ve bakımlı tutmak için geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Yapılacak olan hizmetler sayesinde, tekneniz daha uzun bir süre kullanım ömrü sağlayacaktır.

Carismax, teknenizi güvenli ve yaşanabilir bir şekilde steril tutmaya yardımcı olan genel tekne bakım hizmetleri sunmaktadır. Düzenli bakım ve temizlik sayesinde, tekne zevkinizi arttırmanın ve yatırımınızı korumanın en iyi yoludur.

Carismax, teknenizi korumanıza yardımcı olmak için Profesyonel Carismax uygulama hizmetlerini sunar.

Uygulama Hizmetleri

Boya Temizleme Parlatma ve Koruma

Carismax’ın boya temizleme, patlatma ve koruma hizmeti iki aşamalı bir süreçtir. İlk olarak, teknenizin yüzeyi için çizik izlerini giderme, su izlerini temizleme ve renk değişikliğini geri getirme hizmetini sağlarız. Tüm yüzeylerde bulunan pas lekelerini çıkartıyoruz. Ardından Carismax’ın Protect Boya Koruma veya Deluxe Boya Koruma Uygulamasını sağlıyoruz. Son aşama olarak, güneş ışığı, tuzlu su ve çevre kirliliğinden mükemmel bir şekilde koruma sağlamak için boya koruma hizmetlerinde sunmuş olduğumuz garantili boya koruma hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Halı ve Döşeme Temizliği

Teknenizin değerini koruyalım. Carismax, teknenizin halı, döşeme ve iç alanlarında en gelişmiş ve en güvenli profesyonel ekipman ve ürünleri kullanmaktadır. Profesyonel Car Care ve Yacht Care ürünlerimiz ile, düzenli temizlik sayesinde teknelerin iç kısımlarında bulunan halı ve döşemelerin ömrünü uzattığını ve halının ömrü boyunca yeni görünüşünü koruyabileceğini bir çok kez kanıtlamıştır.

Carismax’ın temizleme işlemi, işlem yapılan alanda öncelikle toprak ve kiri ortadan kaldırır. Uzman kadromuz, “kirli” alanlara ve lekelere özel dikkat göstererek “sürekli yeni” görünümünün devamlılığını sağlar.

Ahşap / Fiber Yenileme

Teknenizin tahtalarındaki aşınma ve yıpranma, Türkiye’de denizlerinde bulunan tuzlu sulardan kaynaklı olabilir. Körfezlerin havası, yüzeyde yağlanma ve kuruma neden olur, bu durumda zamanla griliğe neden olur ve küflerin daha fazla artmasına sebep olur. Oluşabilecek sorunlarda, bazen basit bir rötuşla sorununuzu çözebilirsiniz, fakat çözülemeyen durumlarda ise kapsamlı uygulama, zımpara ve boya koruma uygulamaları teknenizin ahşap veya fiber alanlarının görünümünü canlandırmaya yardımcı olacaktır. Doğru bir şekilde bakım yaptırdığınız tahta, fiber alanlar teknenizin hem görünümünü hemde değerini daha yüksek olmasını sağlayacaktır.

Tekne Yıkama

Tıpkı araçlarda olduğu gibi deniz araçlarının da günlük, haftalık veya aylık temizliğe ihtiyacı vardır. Sonuçta deniz araçları bir taşıt olduğu kadar yaşam alanınızdır. Araçlarınızı ortalama haftada 1 oto yıkama uygulaması yaptırıyorsanız, teknelerde bu süre daha uzun olabilir.

Kapsamlı yat tekne temizliğinden ziyade tekne yıkama uygulamasını da gerçekleştirebiliyoruz.

İç Temizleme

Teknenizin tadını bir kez daha çıkarın.

Profesyonel ekibimiz, teknenizin tüm iç alanlarını (döşeme, koltuk, halı, halıfleks, perde, yatak, kokpit, odalar, banyo, wc.. vb.) kapsamlı bir şekilde tıpkı ev temzliği yapar gibi temizlemektedirler.

Yat tekne temizliğine ek olarak; Cam Filmi, Yat tekne kaplama, Folyo kaplama, renk değişimi, ozon dezenfeksiyon, mini onarım vb. hizmetleri de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Görseller

Uygulama Videosu

Güncelleniyor

Yat tekne temizliği hakkında size ayrıntılı bilgi verebilmemiz için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde yetkili Carismax bayisi olmazsa bile, yat tekne temizlik hizmetlerini Türkiye genelinde bulunan tüm şehirlerde uygulamasını yapıyoruz.

Online Randevu En Yakın Bayi Sizi Arayalım

 

Uygulama Süresi

Aracınızın durumuna göre yaklaşık 1-3 gün sürmektedir.

Eğitimli Personel

Carismax bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Erişim

Garanti S.S.S. Hizmetler Fiyat Listesi