carismax hakkında

Hakkımızda

2003 yılında çalışmalarına farklı isimlerle başlayan firmamız, 2012 yılından itibaren Carismax Car Care Systems olarak yoluna devam etmektedir. Car Care uygulamalarının en üst ve en teknolojik adımlarına ulaşmış olan firmamız, bu bilgi birikimini siz değerli yatırımcılara sunmayı hedeflemiştir.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Hiçbir Car Care firmasının yapmadığı kadar çok araç üzerinde denemeler yapıyoruz. Araç boya yüzeyindeki tüm kusurlar ve zamanla oluşan problemler için sürekli araştırmalar, yeni kimyasallar, yeni makineler ve yeni metodlar deniyoruz. Bu alanda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Ve bir ilki de gerçekleştirdik. Sitemizin içinde de detaylı anlatılan kalın çizikleri kaybetmeyi başardık. Bu inanılmaz uygulamayı bayimiz olan tüm yatırımcılarımıza öğretmeyi hedefledik ve çok kısa bir süre içinde Carismax Yetkili Uygulama Merkezleri, bu problemden mağdur olan değerli otomobil kullanıcılarına hizmet vermeye başlayacaktır.

ÖNERİLEN SAYFA

misyon vizyon değerlerimiz

Misyon, Vizyon, Değerlerimiz

MİSYON Otomotiv bakım ve temizlik ürünlerini, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla, araçların ve taşıtların hizmetine sunmak. …