carismax yenileniyor

Carismax Yenileniyor

Değişime hazır olun!

2012 yılında  Carismax Car Care Systems olarak yola çıkan markamız;

2015 yılı 2. çeyreğinde tamamen yenilenen ve kurumsal bir kimliğe giren Carismax olarak bundan böyle yeni uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Yenilenen profesyonel yönetim ve eğitmen kadrosuyla Car Care sektöründe çığır açmak için gece gündüz demeden gücüne güç katmaya devam ediyor.

Dünya çapında oldukça büyük 2 ayrı markanın Türkiye yetkili distribütörlüğü ile birlikte, büyük bir adım atarak markamızı daha ileriye taşımanın mutlu gururu içerisindeyiz.

Ek olarak;

GMC Film ile yaptığımız özel anlaşma ile Ceramic Protect markasının Türkiye yetkili satıcı ünvanını bünyemize katmış bulunuyoruz.

Türkiye genelindeki üst düzey markalar ile işbirliklerimiz her geçen gün devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini %100’e çıkartmayı hedefleyen Carismax bu yolda eğitimin şart olduğu bilinciyle, İstanbul’un merkezi Kadıköy’de 500 m2‘lik eğitim merkezi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Carismax 12 kişilik uzman kadrosu ile bayi denetimleri, bayi ziyaretleri, gizli müşteri, marka işbirlikleri, profesyonel çözümleri ile Car Care sektöründe öncelikle müşteriler için sonrasında var olan bayiler ve yeni bayi adayları için her zaman en iyi olmak için çalışmaya devam ediyor.

2017 yılı sonuna kadar Türkiye genelinde 40 bayiye ulaşmayı hedefleyen markamız, tamamen baştan aşağı yenilenen bayi konsepti, ürün ve hizmet çeşitliliği vb. içerikleri ile de yeni yatırımcılara büyük bir kazanç kapısı sağlamaya devam ediyor.

2015 Haziran itibariyle Carismax markasına bağlı olan tüm içerikler baştan aşağı yenilenmeye devam etmektedir, ve her geçen gün farklı içeriklerle hizmet vermeye devam etmektedir.

Umut ediyoruz bu büyük değişim otomotiv dünyasına büyük bir soluk getirir ve biz de sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bu büyük ailenin parçası olmaya devam ediyor olacağız.

Sevgi ve saygılarımızla

Carismax Car Care Systems

ÖNERİLEN SAYFA

araç şarj otopark

Araç Şarj / Otopark

Elektrikli araçların kullanımının her geçen gün artmaya devam ettiği ülkemizde, bizde Carismax olarak bu konuda …