car care bayilik

Car Care Bayilik

Oto Koruma Bayilik

Dünya genelinde teknolojinin gelişmesi ve nüfusun artması ile ihtiyaçlar da artmıştır. Gelişmiş dünya ülkeleri ile paralel olarak gelişmekte olan ülkemizde de nüfusun artması çeşitli ihtiyaçları doğurmaktadır. Çoğu küçük şehirde bile insanlar bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitli alanlara yönelmektedir. Hızlanan dünyada insanlar işlerini kendi başına yapmak yerine bu işi yapan uzman kişilere yönelerek zamandan tasarruf etmektedir. Bu yüzden farklı iş sektörleri doğmakta ve var olan iş sektörleri işini genişletmektedir.

Otomotiv Sektörü

Artan nüfusun en büyük giderleri; gıda, giyim, teknoloji ve otomotiv sektörleridir. Çünkü hiçbir insan yemek yemekten, kıyafet giymekten, telefondan ve arabadan vazgeçemeyecektir. Dış dünyaya yetişebilmenin kuralı ise bunları en hızlı şekilde karşılayabilmektir. Bu yüzdendir ki günümüzde tüm dünya genelinde fast food zinciri almış başını yürümüştür. Bunların dışında otomotiv sektöründeki gelişmeler, otomobil almayı kolaylaştırmıştır. Aynı zamanda otomotiv sektörünün alt dallarını da etkileyen bu gelişme her geçen gün oto galeri, oto kiralama, oto aksesuar, yedek parça ve oto yıkama bayilerinin artışına neden olmaktadır.

Peki, otomotiv sektörünün alt dallarında da gerçekleşen gelişmeleri neden fırsata çevirmeyesiniz? Örneğin insanlar gündelik hayatın hızına yetişebilmek için araçlarını bile kendileri yıkayamaz hale geldi. Peki, bu durumu lehinize çevirmek çok mu zor, neden bu durum sizin için fırsat olmasın?

Yeni İş Kurmak

Diğer yazılarımızda yeni bir iş kurmak yerine bayilik almanın avantajlarından bahsetmiştik. Oto yıkama dükkanını sıfırdan kurmak yerine neden var olan oto yıkama firmasının bayiliğini almalısınız? İşte, oto yıkama bayiliği almanız için sizi teşvik edecek avantajlı yönler:

  • Dünya genelinde ve ülkemizde çevrenize baktığınız zaman yürüyen insandan çok araba görürsünüz. Hatta küçük şehirlerde bile neredeyse her ailede iki araba bulunmaktadır. Hal böyleyken insanların oto yıkamacıya her daim ihtiyacı olacaktır. Çünkü insanların birçoğunun araçlarını yıkayabilecek kadar zamanları olmuyor. Sabah işe gidip akşam yorgun argın dönen araç sahibi aracını yıkamayı geçtik yemek yiyecek mecali bile kendinde bulamıyor.
  • Araç sahipleri dışında neredeyse her kurum ve kuruluşa ait birden fazla araç bulunmaktadır. Kurum arabası kullanan kimse o arabayı kendisi yıkamayacaktır emin olabilirsiniz. Bu yüzden kurumun karşıladığı ücret ile oto yıkama dükkanında yıkanacaktır o araba.
  • Her mahallede, her semtte yüzlerce araba bulunmaktadır. İnsanlar araçlarını yıkatmak için başka bir semte gitmek yerine kendi semtinde bulunan oto yıkama firmasına götürmesi en doğal olan şeydir. Bu yüzden oto yıkama bayisi almak size her yerde büyük bir avantaj sağlayacaktır.
  • Pazarın büyüklüğü ise tahmin edemeyeceğiniz boyutlardadır. Yukarıda verilen durumlardan ötürü hiç bitmeyecek ve her gün artacak bir Pazar bulunmaktadır.

Peki, oto yıkama bayiliği almanın dezavantajları nelerdir? Belki de sadece bir tane dezavantajı bulunmaktadır o da yetersiz eleman sayısıdır. Fakat ülkemizde binlerce kişinin bu sektörden karnını doyurduğunu unutmamak gerekir.

Oto Yıkama Açmanın Faydaları

Oto yıkama bayiliği almanın faydalarından bir diğeri de kurulu bir firmanın altında bir iş sahibi olmaktır. Kurumsallaşma, denetlenme ve detaylı finansal analizleriniz için bayilik almak son derece önemlidir. Her geçen gün gelişen otomotiv sektörünü kendi fırsatınız haline dönüştürmek istiyorsanız bir an önce oto yıkama bayiliği almanızı öneririz.

Eğer sizde kendinizi Car Care bayi ağında ve iyi bir noktada görmek istiyorsanız, sizi Carismax Car Care Bayilik sayfasına davet etmek isteriz.

ÖNERİLEN SAYFA

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Çeşitli sebeplerden dolayı aracınız garajda ya da bir otoparkta aylarca çalışmadan beklemek zorunda kalmış olabilir. …