araç iç ve dış yıkama

Araç İç ve Dış Yıkama

Araç Yıkama İşleminin Önemi

Ayağımızı yerden kesen otomobilimizin bakımı ve temizliği oldukça önemli bir husustur. Temiz ve bakımlı bir araç çok daha uzun ömürlü olmakla beraber, çok daha verimli bir araç olacaktır. Sadece iç ve dış temizlik deyip geçmemeli. Aracınıza göstereceğiniz itina sizi trafikte ve seyahatlerinizde de güven içine alacaktır. Sorunsuz ve pırıl pırıl araç camları yahut temiz far ışıkları yolculuklarınızda en yakın yardımcılarınız olabilir. Kısacası araç iç ve dış yıkama işin sadece görselliğini yansıtmamakta, çok daha fazlasıdır.

Aracınızı emanet edeceğiniz adreste oldukça önemlidir. Güvenilir ve hizmetinde kaliteden ödün vermeyen bir adres  işlerinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Carismax olarak öncelikle sizlere bu güveni ve rahatlığı sağlamak için çalışmaktayız.

Araçlarda Oluşan Kirler

Öncelikle çocuklu ailelerin olmak ile beraber, hepimiz için nahoş bir durumdur oto koltuk ve döşemelerindeki çıkmayan lekeler. Artık çıkmayan lekeler diye bir dert yok. Sertifikalı ve her döşeme ve koltuk cinsine göre değişen uluslararası malzemelerimiz ile koltuk ve döşemelerin kirlenmesi, lekelenmesi sorun olmaktan çıkıyor. Tabandan tavana, aracınızda yüzde yüz yıkama ve hijyen için en doğru adrestesiniz. Bizler siz değerli konuklarımıza karşı yükümlülüğümüz ve sorumluluğumuz olduğu bilincindeyiz.

Her müşterimiz aracını teslim ettikten sonra pırıl pırıl bir araç beklentisindedir haklı olarak. Bizler plastik aksanlardan, tüm dip köşe, döşemelerden,torpidoya kadar, her noktayı aynı titizlikle ve özenle temizlemekte, aracınızı sizlere yeni gibi teslim etmekteyiz. Biliyoruz ki sizler aracınıza gözünüz gibi bakmakta, muhtelif istek ve arzularınızdan feragat ederek aldığınız araçlarınızı fazlasıyla önemsemektesiniz. Bu yüzden araçlarınız bizler içinde fevkalade önemlidir. Üstelik her araç sahibini gururlandırır pırıl pırıl bir araç. Siz de ihmal etmemeli, belirli aralıklarla aracınızı iç ve dış yıkatmalısınız. Sizlere ev sahipliği yapan aracınız tertemiz ve bakımlı olmalıdır. Hoş kokan, bakımı yapılmış tertemiz bir araç ile sevdiklerinizi ve dostlarınızı ağırlamanın keyfi de elbette çok daha başkadır.

Hijyen ve İnsan sağlığı

Araç temizliği, hijyen açısından da büyük önem taşımaktadır. Sadece çocuklarımız için değil, bizler açısından da hayati önem arz etmektedir. Plastik kapsamların hijyenik olması, klima kanallarının temizliği gibi önemli noktalar bizi ve sevdiklerimizi muhtelif hastalıklardan koruyacaktır. Özellikle klima bakımı ve temizliği başta solunum yolları rahatsızlıklarından, alerji başlangıçlarına kadar bir çok hastalığın önüne geçmektedir. Evet, sadece araç temizliği olarak bakılmamalıdır. Aracınızın temiz oluşu elbette görsel açıdan da fevkalade önemlidir ancak hem sizin ve sevdiklerinizin sağlığı, hem trafikte, seyahatte görüş netliği ve güvenliğiniz, hem de aracınızın ömrü bakımından oldukça mühimdir. Bu sebepler doğrultusunda, siz de belirli periyodik zaman dilimlerinde aracınızın temizliğini ve bakımını mutlaka yaptırınız. Her türlü doğabilecek nahoş durumları engellediğiniz gibi, aracınızda yakın zaman da oluşabilecek sıkıntıları da öğrenebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Siz de lütfen aracınızı ihmal etmeyiniz ve sürüş anında kemerinizi takmayı unutmayınız. Yolunuz açık olsun.

ÖNERİLEN SAYFA

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Çeşitli sebeplerden dolayı aracınız garajda ya da bir otoparkta aylarca çalışmadan beklemek zorunda kalmış olabilir. …