araç yıkama deyip geçmeyin

Araç Yıkama Deyip Geçmeyin!

CARİSMAX’A UĞRAYIN!

Aracınız pırıl pırıl parlamalı. O, sizin prestijiniz, kimliğiniz, imajınız bu özellikleri dışında sağlığınızın korunması hijyenik sürüş sağlamanız için olmazsa olmaz gereksiniminiz aracınızın temiz tertemiz olması. Kendiniz dışında aileniz belki çocuklarınızın bindiği otomobiliniz size sağlıklı bir yaşam ortamı sunmalı.

Arabanızı su olan bir yere çekip hortum ve deterjan ile yıkamak yeterli olur mu? Hijyen sağlar mı? Bu sorunun cevabını hemen verelim sağlamaz bu tür bir yıkama faaliyeti aracınızın dış yüzeyindeki tozu akıtır iyi kurulama yapamayacağınız için rüzgâr havadaki tozu tekrar aracın ıslak yüzeyine taşıyarak yapıştırır. Araç kurur kurumaz üzerinde toz kaplı bir tabaka yeniden oluşur otomobillerin iç temizliği için de benzer durum söz konusu kuru süpürmede havaya kalkarak aracın tavanına yapışan toz koltuk yüzeylerine cam içlerine kapı içlerine tekrar yerleşecek siz ve aracınıza binen herkes özellikle çocuğunuz ya da çocuklarınız bu tozları hiç fark etmeden teneffüs edecek zararları ile karşı karşıya kalacaksınız.

ARAÇ TEMİZLİĞİNDE ÇÖZÜM CARİSMAX!

21. Yüz yılı yaşıyoruz son teknolojilerin kullanıldığı, akıllı ev ve arabaların yaşamlarımıza girdiği mükemmel bir çağın başlangıç dönemindeyiz ve araçlarınız da sadece kullanılırken değil temizlenirken de teknolojinin olanaklarından, kurumsal hizmet yaklaşımlarından faydalanmalılar.

Hijyende CARİSMAX!

Araç iç temizliği için bir CARİSMAX firmasını ziyaret ettiyseniz bin bir emek ile aldığınız otomobilinizi güvenli, eğitimli ellere teslim etmişsiniz demektir. Sadece araç iç temizliğinde hijyeni sağlamak için CARİSMAX uzman personelleri 4-6 saat aralığında devam edecek detaylı hijyen sağlayan temizleme faaliyetini gerçekleştireceklerdir. Peki Bitti mi? Bitmedi;

Leke Korumada CARİSMAX!

Profesyonel CARİSMAX ekibi tarafından araç hijyen temizliği sağlandıktan sonra sıra olası lekelere karşı aracınızın koltuklarının korunmasına gelir. Kumaş bölgelere, bagaj içlerine kadar herhangi bir yağ veya sıvı lekenin etki etmemesi için KORUMA UYGULAMASI başlar, bu işlem yaklaşık 2-3 saat zaman alır süre değişimindeki etken aracın büyüklüğüdür.

Dezenfeksiyonda CARİSMAX!

Dezenfeksiyon işlemi CARİSMAX ‘IN  profesyonel eğitimli ekibi tarafından özenle ve titizlikle uygulanır aracınıza sadece dezenfekte etmez tüm kokuları da geri dönüşümsüz olarak yok eder. Uygulama araç büyüklüğüne göre değişebilir ancak minimum 1 saat sürecektir uygulama.

ARAÇ YIKAMADA CARİSMAX!

Yıkama işlemi CARİSMAX özel ürünleri ile gerçekleşir uygulama süresi araç büyüklüğüne göre 1 ile 2 saat aralığında değişmektedir. Önce basınçlı yıkama makinesi ile dış yüzeydeki kirden arındırılır aracınız, fırça kullanılmadan CARİSMAX özel şampuanı ile köpürtülerek yıkanır, kurulanır özel kuruma gerektiren bölgelere CARİSMAX titizliği ile hava tabancası kullanmak sureti ile detaylı bölgelerde de kurutma işlemi gerçekleştirilir.

EXPRES TEMİZLİK

CRİSMAX shine, CARİSMAX özel ürünleri ile aracınıza uygulanan bir yıkama modelidir. Araç henüz ıslakken uygulanan özel cila sayesinde aracınız inci parlaklığına kavuşur. Temizlik, hijyen ve parlaklık CARŞSMAX shıne uygulamasının doğal sonucudur.

MOTOSİKLET YIKAMA

CARİSMAX özel ürünleri motosikletlere CARİSMAX uzman ekiplerince büyük bir titizlik içinde uygulanır dezenfeksiyon, parlatma işlemleri ile motosikletinizin ömrü uzar göz alıcı cazibesine kavuşur.

YIKAMADA NEDEN CARİSMAX?

CARİSMAX 2003 yılından beri aracının ömrünü uzatmak, inci parlaklığına kavuşturulmuş aracı ile hijyenik sürüş sağlamak isteyen tüm sürücülere hizmet vermektedir. Son teknoloji sistemlerinin ürün ve uygulamalarda kullanıldığı, çalışan ekibin, CARİSMAX Akademide titiz bir eğitimden geçirilerek oluşturulduğu kurumsal bir yapıdır.

CARİSMAX Araştırma-Geliştirme çalışmalarına önem veren kesintisiz sürdürdüğü çalışmaları ile aracı lekelere karşı koruyacak, lekelenmeleri önleyecek yol ve yöntemlerin araştırmaları yapılarak en yeni ve en verimli uygulamaların hayata geçirmektedir.

CARİSMAX NEDEN İYİ?

CARİSMAX AKADEMİ, profesyonel yıkama eğitimlerini CARİSMAX ayrıcalığı ile kurumumuza özel malzeme ve yöntemlerin bilgisini aktararak verir, CARİSMAX öğrencileri aracın temizlenebilir tüm bölümleri hakkında yeterli teknik bilgi sahibi olurlar ,motor temizliği ve koruma sistemleri, Boya parlatma, Çizik giderme eğitimi, Boya koruma eğitimi, Yeni araçlarda boya koruma eğitimi, Detaylı iç temizlik eğitimi, seramik boya koruma eğitimi, Ürün ve aparat bilgisi, Özel çözümler ve satış pazarlama eğitimleri alarak profesyonel teknik personel olarak çalışma yaşamına katılabilirler.

CARİSMAX AKADEMİ ekibini kendi yetiştirerek bayilerinde görevlendirmekte hizmette kalite standartlarını tüm bayilerinde uygulamaktadır. Eğitim hizmetini, kendi bünyesinde sınırlamayarak eğitim talebi ile başvuran kişilere CARİSMAX AKADEMİ’nin kapılarını açmaktadır.

ÖNERİLEN SAYFA

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Çeşitli sebeplerden dolayı aracınız garajda ya da bir otoparkta aylarca çalışmadan beklemek zorunda kalmış olabilir. …