Araç Temizliği

Araç Temizliği

Eski model veya yeni bir otomobile sahipseniz, aracınızın tüm; profesyonel temizlik, bakım, koruma ve dizayn hizmetleri için sizi yetkili Carismax bayilerine davet ediyoruz.

Birbirinden farklı 40’dan fazla uygulama hizmeti ile Türkiye’nin en kapsamlı car care hizmet vereni olarak sizde aracınız için garantili ve uzun ömürlü hizmetler için bayilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

arac temizligi 3
Otomobil Yıkama

Aracınız kullanıldığı sürece dış etkenlerin boya zeminine yapışması sonucunda otomobiliniz kirlenir. Bu durum hem estetik hem de sağlığınız açısından uygun olmayan durumlara yol açabilir.

Otomobilinizin iç ve dış yüzeyini doku, boya ve aksamların yapısına uygun üretilmiş profesyonel Carismax ürünleriyle, uzman ekipler tarafından temizlenmesi amacıyla gerçekleştirilen bir uygulamadır. Her aşaması titizlikle gerçekleştirilir. Detaylar atlanmadan tüm iç ve dış yüzeyler kirlerden arındırılarak kapsamlı bir temizlik sağlanır.

arac temizligi 1 1
Detaylı Temizlik

Aracımızda tıpkı evimiz gibi büyük bir yaşam alanına sahiptir.

Carismax detaylı iç temizlik sistemleri profesyonel uygulama gerektirir. Aracınızın koltuk (deri, süet, kadife, kumaş) yapısına göre ayrı ayrı üretilen kanserojen olmayan ürünler temizleme işlemini başarıyla sağlarlar ve bakterileri temizleyerek steril bir araçta yolculuk yapmanızı sağlar.

Boya Koruma

Aracın boya yüzeyine yapışan ve yıkama ile gitmeyen; zift-katran, ağaç reçineleri, kuş ve böceklerin araç üstünde oluşturduğu kalıntılar, inatçı kir ve lekeler, renk solmaları ve çizik oluşumları Carismax’ın geliştirdiği profesyonel ürünler sayesinde, boya ve vernik yüzeyine zarar vermeden temizlenir. ve sonraki süreçte de dışarıdan gelebilecek tüm tehlikelere karşı koruma altına alır.

arac temizligi 2
Aracınız #yenigibi

Car Care sektöründe Türkiye’nin en köklü markalarından Carismax, kendi bayilerinde sadece Carismax markalı ürünler kullanarak yapılan tüm uygulama hizmetlerinde müşterilerine garanti sunmaktadır. Deneyimli yönetici kadrosu, uzman master teknisyenleri, yaygın bayi ağı ile size 1 telefon kadar yakındır. 0850 532 3742 numaralı müşteri hizmetleri birimizden randevu alabilir veya size en yakın bayimizi ziyaret ederek aracınız hakkında hangi uygulamaların önerilebileceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uygulama Hizmetleri

Boya Koruma, Detaylı Temizlik, Otomobil Yıkama, Full Koruma Paketleri, Özel Hizmet Paketleri, Yardımcı Uygulamalar, Cam Filmi – Folyo Kaplama, Mini Onarım ana hizmet dalları için aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Online Randevu En Yakın Bayi Sizi Arayalım