yağmur kaydırıcı

Yağmur Kaydırıcı

Ülkemizin mevsim koşullarından kaynaklanan yağış sıklığı nedeniyle senenin ortalama 4-6 ayı neredeyse tüm iller yoğun yağışa maruz kalır.

Sürekli çalışan araç silecekleri sürücülerin dikkatini dağıtacağı için Carismax yağmur kaydırıcı uygulaması sayesinde çalışmayan silecekler ve görüşü netleştiren camlar araç sürüş zevkinizi arttıracak, silecek sesi ve görüntüsü en önemlisi yağmurun camların görüş alanını engellemesine engel olacaktır.

Yağışlı havalarda net görüş sağlaması nedeni ile güvenli sürüş sağlar. Az su tutma özelliği sayesinde buzlanmayı minimuma indirir. Daha güvenli yolculuk yapmanızı sağlar. Temiz ve net bir görüş olanağı sağlayan ileri teknoloji bakım ve koruma hizmetidir. Sileceklerinizin ve araç camlarının ömrünü uzatır.

Uygulama Aşamaları

  • Otomobilin ön ve ön kapı camlarına uygulanabilir
  • Cam yüzeyi Carismax cam temizleyici ile temizlenir.
  • Cam yüzeyi Carismax Kil ile endüstriyel tozlardan temizlenir.
  • Otomobilin camları içten ve dıştan Carismax cam temizleyici ile temizlenir.
  • Carismax Yağmur Kaydırıcı uygulaması yapılır.

Eğitimli Personel

Carismax bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

ÖNERİLEN SAYFA

derin çizik giderme

Derin Çizik Giderme

Boya üzerindeki koruyucu vernik tabakasının yüzeyinde oluşan ince ve yoğun görünümlü dairesel çizikler, kılcal çiziklerdir. …