derin çizik giderme

Derin Çizik Giderme

Bilgilendirme: Araç çizik giderme uygulamalarında bayimiz sorunlu bölgeyi görüp incelemeden hiçbir suretle sorunun giderilip / giderilemeyeceği konusu hakkında net bir bilgi veremez.

Carismax Mini Onarım uygulama hizmetleri tüm bayilerimizde mevcut değildir. Şu an aktif olarak İstanbul Kadıköy ve Antalya bayimizde uygulanmaktadır.

Boya üzerindeki koruyucu vernik tabakasının yüzeyinde oluşan ince ve yoğun görünümlü dairesel çizikler, kılcal çiziklerdir. Bu çizikler Carismax’ın standart boya yenileme ve boya koruma sistemleri ile giderilmektedir.

Araçların kaportasında oluşan kapı açmaları, sürtme çizikleri veya aracınızda diğer başka sebeplerle oluşmuş derin tırnağa takılan kaporta çizikleri ile far yüzeylerindeki çizikler “Carismax Derin Çizik Giderme Sistemi”  ile yok edilir.

Çizik giderme işlemi bir aşındırma süreci olduğundan, giderilebilecek çiziğin tespitinde tırnak metodu veya benzer yöntemler kullanılır. Genellikle tırnağa takılan çizikler derin olup, Carismax Derin Çizik Giderme yöntemi ile tamamen giderilmektedir. Araca boya işlemi kesinlikle uygulanmamaktadır. Derin çizikleri giderme işlemi sertifikalı uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

  • İşlem süresi minimum 2 gündür.
  • Fiyatlandırma araç üzerindeki çizikleri görmeden verilemez.
  • Randevu sistemi ile araç teslimi alınır.

derin çizik giderme

ÖNERİLEN SAYFA

motor temizlik koruma

Motor Temizlik ve Koruma

Yağlanma, oksitlenme ve kirlenme motorun çalışma düzenini etkiler. Sürekli sıcak, yağ buharı ve tozlu ortam …