yüzeysel çizik giderme

Yüzeysel Çizik Giderme

 • Çizik Giderme 
 • Aşamalar
 • Galeri
 • İletişim 

Carismax ile aracınız #yenigibi

Bilgilendirme: Araç çizik giderme uygulamalarında bayimiz sorunlu bölgeyi görüp incelemeden hiçbir suretle sorunun giderilip / giderilemeyeceği konusu hakkında net bir bilgi veremez.

Carismax Mini Onarım uygulama hizmetleri tüm bayilerimizde mevcut değildir. Şu an aktif olarak İstanbul Kadıköy ve Antalya bayimizde uygulanmaktadır.

Carismax Yüzeysel Çizik Giderme uygulaması ile aracınız daima yeni

Carismax, teknoloji yoğun çalışma modelini uygulayan, araçlarınızın eskimesini yıpranmasını önleyici tedbirlerin teknolojik olanaklar ile alınmasını Carismax misyonu olarak benimsemiş işletmecilik anlayışına sahip Car Care Firmasıdır.

Aracınızın temizliğinde eskimemesi-yıpranmaması hedefi doğrultusunda Carismax AR-GE ve iş ortakları tarafından üretilmiş teknoloji yoğun ürünler, yine aracınızın eskimemesi-yıpranmaması hedefi doğrultusunda teknoloji yoğun üretilmiş dünyada sadece Carismax tarafından kullanılan özel aparatlar ile Carismax Akademi’nin kendi yetiştirdiği teknik personelin sorumlu, titiz metotları kullanılarak temizlik-bakım uygulaması gerçekleştirilir.

4. Endüstri devriminin gerçekleştiği günümüzde yaşam alanlarımızdaki her faaliyet yerini dijital uygulamalara bırakırken temizlik faaliyetleri, araçlarınızın bakımları teknolojik gelişmelerin dışında bırakılamazdı araçlar akıllı dijital otomobillere dönüşürken, araçların temizliğinde kullanılan ürünler, aparatlar da teknoloji kullanılarak yeniden üretildi Carismax farkı ile.

Aracınız nasıl yeni kalacak?

Dünyada patenti sadece CARİSMAX iş ortaklarında bulunan araçlarınızın en ince, en ulaşılmaz, en hassas detaylarına kadar erişerek dezenfekte eden temizlerken koruyan, aracın hiçbir bölümüne zarar vermeyen ve tüm bunları yaparken oluşmuş çizikleri, hasarları yok eden parlatan muhteşem buluş NANO POLISHER KIT ile aracınız elmas kadar göz alıcı görünmeye devam eder.

CARİSMAX Car Care, araçlarınızın satın aldığınız ilk gün ki kadar yeni kalmasını sağlamak amacı ile faaliyet gösterir. Kir, toz, bakteriler aracınızı eskitir hassas temizlik uygulaması, özel geliştirilmiş ürün ve aparatlar gerektirdiğinden Carismax Araştırma – Geliştirme birimi çalışmalarını yoğun biçimde sürdürmektedir.

Nano Polisher Kit nedir?

Yeni teknoloji uygulamamızdan söz etmeden önce araçlarda kullanılan polisaj makinesinden söz etmekte fayda var. Otomotiv sektöründe yaygın biçimde kullanılan bu alet 26 cm büyüklüğündedir çeşitli ürünler kullanılarak bu alet ile araçların kaporta bölümlerinde parlatma işlemi yapılır peki bu büyüklükte bir cihaz her ince detaya ulaşabilir mi? Kapı kollarının altı, klima içleri, göğüs torpido alanları ve hassas alanlara ulaşa bilecek midir? Elbette hayır.

NANO POLISHER KIT en dar ve zorlu alanlara, en detaylı kıvrımlı bölgelere ulaşmak üzere özel olarak üretildi. Mini boyutu, çok fonksiyonlu özellikleri ile aracınızın en iyi dostu olmakla kalmayıp en büyük onarıcısı da olmak için tüm CARİSMAX bayilerimizde hizmetinizdedir.

Farlar, sis lambaları, ızgaralar, amblemler, grenaj bölümleri gibi her ince bölgeye ulaşabilecek nitelikte üretilen NANO PLISHER KIT, aracınızda tek bir bakteri, kötü koku, en ufak bir toz bırakmayacak CARİSMAX Car Care farkı ile aracınızda %100 temizlik amacı gerçekleştirilmiş olacaktır.

Nano Polisher Kit çizik onarır

Cam üzerindeki çizikleri, far üzerindeki çizikleri, kaporta üzerindeki çizikleri tek dokunuşu ile onaran NANO POLISHER KIT sizi uzun ve masraflı tamiratlardan korumakta, aracınızı temizlemekte ve onarmaktadır.

Nano Polisher Kit nasıl kullanılır?

 • Optimum hız kontrolüne sahiptir
 • Her marka araç ile uyumludur kolayca kullanılabilir
 • Eğitimini tamamlamış profesyonel teknisyenlerimiz tarafından uygulanır

Nano Polisher Kit nerelerde kullanılır?

 • Izgaralar
 • Kapı tutamaçları
 • Nikelaj bölümler
 • Grenaj bölümler
 • Farlar
 • Sis lambaları
 • Klima araları
 • Camlar
 • Jantlar
 • İç konsol paneller
 • Stop lambaları
 • Yüzeylerdeki çiziklerde

Uygulama Aşamaları

Araç yüzeysel çizik giderme işlemleri, aracın yapısı, hasarlı bölge ve hasarın durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Uygulamayı yapacak olan yetkili bayimiz aracınızı inceleme sonrasında gerekli bilgiyi sizinle paylaşacaktır.

Görseller

Güncelleniyor

Uygulama Videosu

Güncelleniyor

İletişim formu

Size en yakın Türkiye’nin en kapsamlı profesyonel car care uygulama merkezlerine ulaşabilirsiniz.

Web sitemizde belirtilen yetkili bayiler dışında, başka hiçbir yetkili Carismax bayisi bulunmamaktadır.

Online Randevu En Yakın Bayi Sizi Arayalım

 

Uygulama Süresi

Aracınızın durumuna göre yaklaşık 2-12 saat sürmektedir.

Eğitimli Personel

Carismax bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Erişim

Garanti S.S.S. Hizmetler Fiyat Listesi

ÖNERİLEN SAYFA

jant onarımı

Jant Onarımı

Carismax bayilerinde kullanılan en son teknolojiler ile aracınızın jantlarında oluşabilecek yüzeysel hasarları en iyi tekniklerle …