Anasayfa / Uygulama Hizmetleri / Mini Onarım / İç Döşeme Onarımı
iç döşeme onarımı

İç Döşeme Onarımı

Carismax bayilerinde, aracınızın kumaş, deri, süet vb. koltuk ve döşemelerinde oluşabilecek aşınma, deforme, yırtık, sigara yanığı vb. gibi durumlarda uzman teknisyenlerimiz ile size en özel çözümleri sunuyoruz.

Profesyonel mini onarım hizmetlerimizin bir parçası olarak aracınızın koltuk ve döşemelerinin yüzeylerini eski görünümüne kazandırıyoruz.

Carismax bayilerinde uygulanan iç döşeme onarımı ile;

  • Sizi rahatsız eden çirkin görüntülerden kurtulursunuz.
  • İkinci el araçlarınız daha yeni bir görünüme kavuşur ve aracınızın piyasa değeri artar.

Carismax Sigara Yanık Tamiri

Uygulama deri koltuk, kumaş döşeme, torpido vb. yüzeylerde oluşan sigara yanığı, deri yırtığı, torpido deliği gibi hasarları gidermeye yöneliktir. Uygulama, bu yüzeylerde yer alan plastik, kumaş, deri vb. materyallerin doku ve rengine hiçbir zarar vermeyen özel Carismax ürünleriyle ve Carismax’ın eğitimli personeli tarafından yapılmaktadır. Bu onarım 3cm ve altı delik ve yırtıklar içindir.

Carismax İç Döşeme Onarımı Aracınız İçin Neden Gereklidir?

Mini onarımdan büyük hasarlara kadar tüm uygulama hizmetlerimizi özel yöntemler kullanarak onarımını gerçekleştiriyor ve biz içinizin rahat olmasını sağlıyoruz.

Autolye servislerinde yaptırdığınız tüm hizmetlerimizi size garanti belgesi ile teslim ediyoruz.

Otomotiv bayileri, otomotiv servisleri, araç kiralama firmaları, otomotiv aksesuar firmaları dahil olmak üzere tüm kurumsal firmalara çözüm ortaklığı sunuyoruz.
(Ayrıntılı bilgi için: iş ortaklığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz)

Carismax Mini Onarım uygulama hizmetleri tüm bayilerimizde mevcut değildir. Lütfen size en yakın Carismax Mini Onarım hizmetlerini sağlayan bayimizi kontrol ediniz.

ÖNERİLEN SAYFA

cam onarımı

Cam Onarımı

Günümüzde birçok aracın vazgeçilmez sorunudur cam çizikleri, çatlaklar, taş vurukları vb. hasarlar. Bu sorunlar can …