mini hasar onarımı

Mini Hasar Onarımı

Carismax bayilerinde, aracınızın orijinalliği bozulmadan değerini koruyoruz.

Özel yardımcı aparatlarımızla Türkiye’nin en kapsamlı car care bayilerinde, Profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenlerimiz tarafından aracınızın hasarlı bölgesindeki tüm mini onarım hizmetlerini en özel yöntemlerle orijinal haline getiriyoruz.

Ayrıca, biz içinizin rahat olmasını sağlıyoruz.

Carismax mini onarım uygulama hizmeti aracınızın orijinal boyasına zarar vermez. Günümüzdeki araçların bir çoğu metalik boya ile üretildiğinden dolayı kullanmakta olduğumuz yardımcı aparatlar ile mükemmel uygulama tekniklerimiz neticesinde aracınızın kaporta yüzeyine zarar vermeden hasar işlemlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Carismax bayileri yalnızca aracınızın kaporta onarımını gerçekleştirmekle kalmıyoruz, diğer uygulama hizmetlerimiz ile de size her zaman yardımcı oluyoruz.

Carismax Mini Hasar Onarım Aracınız İçin Neden Gereklidir?

Mini onarımdan büyük dolu hasarlarına kadar tüm uygulama hizmetlerimizi PDR yöntemi kullanarak onarımını gerçekleştiriyor ve biz içinizin rahat olmasını sağlıyoruz.

Carismax bayilerinde yaptırdığınız tüm hizmetlerimizi size garanti belgesi ile teslim ediyoruz.

ÖNERİLEN SAYFA

jant onarımı

Jant Onarımı

Carismax bayilerinde kullanılan en son teknolojiler ile aracınızın jantlarında oluşabilecek yüzeysel hasarları en iyi tekniklerle …