far temizliği

Far Temizliği

  • Far Temizliği 
  • Aşamalar
  • Galeri
  • İletişim 

Carismax ile aracınız #yenigibi

Seyir halindeki otomobilinizin dışarıdan aldığı rüzgar,sıcaklık, hava koşulları, çevre kirleri ve far açık konumunda iken ampüllerin oluşturduğu ısı sayesinde matlaşma ve solmalar oluşarak eski bir görünüme kavuşur.

Zamanla çizilmiş, matlaşmış ve solmuş plastik far-stop camları, profesyonel Carismax far temizleme ürünleriyle yenilenmiş net görüş sağlayan farlara sahip olabilirsiniz.

Otomobilinizin plastik farlarında ve stop lambalarında oluşan matlaşmalar, derin olmayan tüm çizikler profesyonel carismax far temizleyici ürünler sayesinde giderilir.

Uygulama Aşamaları

  • Farların etrafına maskeleme işlemi yapılarak Carismax Far Çizik Giderici ürünleri ile ve özel uygulama aparatlarıyla temizlenerek far üzerindeki matlaşmalar giderilir.
  • Gerekli zemin temizliği yapıldıktan sonra far yüzeyinde bulunan kılcal çizikler profesyonel carismax far çizik giderme ürünleri ile temizlenir.
  • Carismax’ın far parlatıcı cilaları ile far-stop yüzeylerini orijinal haline getirerek temizleme ve parlatma işlemi sonlandırılır.
  • Aracınızın durumuna göre yaklaşık 2-3 saat sürmektedir.

Not: aracınızın farlarında/stop farlarında çizik, hasar aşınma vb. mevcut ise bu sorun muhtemelen farların iç kısmından veya dış kısmından kaynaklıdır. Şayet araç farlarının iç kısmından sorun yaşıyorsanız, maalesef bayilerimiz müdahale edememektedirler.

Görseller

Uygulama Videosu

Güncelleniyor

İletişim formu

Size en yakın Türkiye’nin en kapsamlı profesyonel car care uygulama merkezlerine ulaşabilirsiniz.

Web sitemizde belirtilen yetkili bayiler dışında, başka hiçbir yetkili Carismax bayisi bulunmamaktadır.

Online Randevu En Yakın Bayi Sizi Arayalım

 

Uygulama Süresi

Aracınızın durumuna göre yaklaşık 2-3 saat sürmektedir.

Eğitimli Personel

Carismax bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Erişim

Garanti S.S.S. Hizmetler Fiyat Listesi

ÖNERİLEN SAYFA

motor temizlik koruma

Motor Temizlik ve Koruma

  Erişim