far temizliği

Far Temizliği

Seyir halindeki otomobilinizin dışarıdan aldığı rüzgar,sıcaklık, hava koşulları, çevre kirleri ve far açık konumunda iken ampüllerin oluşturduğu ısı sayesinde matlaşma ve solmalar oluşarak eski bir görünüme kavuşur.

Zamanla çizilmiş, matlaşmış ve solmuş plastik far-stop camları, profesyonel Carismax far temizleme ürünleriyle yenilenmiş net görüş sağlayan farlara sahip olabilirsiniz.

Otomobilinizin plastik farlarında ve stop lambalarında oluşan matlaşmalar, derin olmayan tüm çizikler profesyonel carismax far temizleyici ürünler sayesinde giderilir.

Uygulama Aşamaları

  • Farların etrafına maskeleme işlemi yapılarak Carismax Far Çizik Giderici ürünleri ile ve özel uygulama aparatlarıyla temizlenerek far üzerindeki matlaşmalar giderilir.
  • Gerekli zemin temizliği yapıldıktan sonra far yüzeyinde bulunan kılcal çizikler profesyonel carismax far çizik giderme ürünleri ile temizlenir.
  • Carismax’ın far parlatıcı cilaları ile far-stop yüzeylerini orijinal haline getirerek temizleme ve parlatma işlemi sonlandırılır.
  • Aracınızın durumuna göre yaklaşık 2-3 saat sürmektedir.

Eğitimli Personel

Carismax bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Örnek Uygulamalar

ÖNERİLEN SAYFA

derin çizik giderme

Derin Çizik Giderme

Boya üzerindeki koruyucu vernik tabakasının yüzeyinde oluşan ince ve yoğun görünümlü dairesel çizikler, kılcal çiziklerdir. …