cam onarımı

Cam Onarımı

Bilgilendirme: Araç cam onarımı uygulamalarında bayimiz sorunlu bölgeyi görüp incelemeden hiçbir suretle sorunun giderilip / giderilemeyeceği konusu hakkında net bir bilgi veremez.

Carismax Mini Onarım uygulama hizmetleri tüm bayilerimizde mevcut değildir. Şu an aktif olarak İstanbul Kadıköy ve Antalya bayimizde uygulanmaktadır.

Günümüzde birçok aracın vazgeçilmez sorunudur cam çizikleri, çatlaklar, taş vurukları vb. hasarlar.

Bu sorunlar can sıkıcı olmakla beraber sizin ve yakınlarınızın can güvenliğini tehdit etmektedir.

Küçük bir hasar, zamanla büyüyerek tüm camı kaplar ve size oldukça büyük maliyetler çıkarabilir.

Birçok durumda Carismax bayileri sizi bu problemleri ortadan kaldırmak adına yardımcı olur ve aracınızın camlarını değiştirmeden size profesyonel bir şekilde yardımcı olur

Aracınızın camlarında oluşabilecek çatlak, çizik, taş vuruklarında hızlı ve düşük maliyetle bu sorunları ortadan kaldırarak aracınız için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Carismax akademi tarafından profesyonel bir şekilde eğitim gören servis teknisyenlerimiz; aracınızın camlarında oluşan tüm hasarları yakından inceleyerek olası sorunları hızlı ve güvenilir bir şekilde onarımını sağlar.

Eğer kapsamlı bir araç kaskonuz var ise Carismax bayileri size cam hasar onarımı konusunda ücretsiz bir şekilde hizmet sunmaktadır.

ÖNERİLEN SAYFA

boyasız kaporta göçük düzeltme

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme en hızlı, en uygun fiyatlı ve en az zorlayıcı bir süreçtir …