Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik

Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik

 • Detaylı Temizlik 
 • Aşamalar
 • Galeri
 • En Yakın Bayi

Carismax ile aracınız #yenigibi

Aracınız tıpkı eviniz gibi büyük bir yaşam alanına sahiptir.

Kişisel eşyalarınız, aileniz, çocuklarınız vb. tüm kıymetli değer verdikleriniz sürekli aracınızın içinde yer almaktadır. Siz de ailenize, çocuklarınıza ve aracınıza değer veriyorsanız temizliğini ihmal etmemeniz sağlığınız ve aracınızın değeri açısından faydanıza olacaktır.

Bu işlem halk dilinde; oto kuaför olarak da bilinmektedir.

Carismax detaylı iç temizlik sistemleri profesyonel uygulama gerektirir. Aracınızın koltuk (deri, süet, kadife, kumaş) yapısına göre ayrı ayrı üretilen kanserojen olmayan ürünler temizleme işlemini başarıyla sağlarlar ve bakterileri temizleyerek steril bir araçta yolculuk yapmanızı sağlar.

Döşemenin temizlenmesinde kumaş türüne çok dikkat etmek gerekir. Örneğin kumaş ile deri karışımı bir döşemenin temizlik şekilleri birbirinden çok farklıdır. Koltukların yüzeylerinin zarar görmemesi için kullanmakta olduğumuz profesyonel detaylı iç temizlik ürünlerimiz aracınızın tüm parçalarına göre ayrı ayrı üretilmiştir.

Carismax Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi, kumaş, deri ve vinil döşemeleri, tavan, kapı panelleri, torpido ve diğer plastik aksamları, Carismax’ın her bir materyalin özelliğine ve bu materyallere yapışan inatçı kir ve lekelerin niteliğine göre geliştirdiği özel ürünleri sayesinde derinlemesine temizler.

Otomobilinizin iç yüzeylerinde (döşeme, koltuk, zemin, tavan, torpido vb. alanlarda) orijinal parlaklık ve temizlik elde edilir, uzun süreli bir koruma sağlanır.

Kumaş Döşeme Temizliği

Bu tarz koltuklar deri koltuklara göre daha çok gözenekli olduğu için zamanla yapılmayan temizlik işlemi yüzünden daha çabuk kirlenmeye ve gözenekleri içinde milyarlarca bakteriyi saklama özelliğine sahiptir. ve araç içinde olan insanların sağlığını tehdit etmeye birebirdir. Yapılan temizlik şekli sadece bu amaç için üretilen ve kanserojen olmayan ürünler kullanılarak temizliği yapılıp orijinal görünüme kavuşmasıdır.

Deri Döşeme Temizliği:

Deri koltuklar, kumaş koltuklara göre temizlenmesi daha kolay alanlardır. Tabii ki bu tarz alanlar çabuk kirlenir ama mikrop ve virüs barındırma açısından kumaş koltuk kadar hassas değildirler. Temizliği daha kolay yapılır ve sonuçları mükemmel bir görünüm sağlar ve temiz steril bir iç mekanda yolculuk yapmanız için idealdir.

Uygulama Aşamaları

 • Araç içerisinde bulunan tüm kişisel eşyalar güvenli bir kenara ayrılır.
 • Aracın iç kısmı hava tutularak tüm tozlardan arındırılır.
 • Koltuk yüzeyleri, döşemeler, göğüs, torpido, plastik aksamlar, tavan, taban, bagaj için özel üretilen kanserojen madde içermeyen ve sterilizasyon özelliği taşıyan ürünler ile temizlenir.
 • Vakumlu makine ile tüm nemli noktalardaki ıslaklık çekilir.
 • Aracın tabanında ve bagajında bulunan halı alanlar bu noktaları temizlemek ve kirlerini temizlemek amaçlı ürünlerle yumuşatılıp vakum gücü yüksek özellikli bu işlem için üretilen makinelerle temizliği sağlanır.
 • Araç içinde bulunan plastik aksamlar Carismax tarafından çok özel formüller ile üretilen ve kanserojen olmayan ürünlerle temizlenir.
 • Daha sonra işlemin başarılı olması için aracın içine sıcak hava verilerek hem tüm ıslak alanlar kurutulur hemde mikroplardan arındırılır.
 • Bu işlemler sonrasında bakterileri yok etmek amaçlı ozon makinesi kullanılarak tam sterilizasyon sağlanır.

Not: bu uygulama ile, araç içerisinde gözle görülen tüm alanlar ve parçalar detaylı olarak temizlenmektedir.

Görseller

Uygulama Videosu

Güncelleniyor

Size en yakın Türkiye’nin en kapsamlı profesyonel car care uygulama merkezlerine ulaşabilirsiniz.

Web sitemizde belirtilen yetkili bayiler dışında, başka hiçbir yetkili Carismax bayisi bulunmamaktadır.

Online Randevu En Yakın Bayi Sizi Arayalım

 

Uygulama Süresi

Aracınızın durumuna göre yaklaşık 4-12 saat sürmektedir.

Eğitimli Personel

Carismax bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Erişim

Garanti S.S.S. Hizmetler Fiyat Listesi