lady car

LADY CAR

Carismax LADY CAR özel uygulama paket içeriği:

Deluxe Boya Koruma

Aracınıza önce Carismax Protect Uygulaması yapılır. Carismax Deluxe ikinci bir boya koruma işlemidir. İkinci koruma olarak uygulanan bu ürün %100 Carnauba cila ve balmumu partikülleri sayesinde yüzeyde inanılmaz bir parlaklık ve kayganlık sağlar. Araç yüzeyinde 16 mikron kalınlığında şeffaf, sert ve parlak bir koruma katmanı oluşturur. Boya yüzeyini kaplayan bu koruma katmanı, en az 12 ay yüzeyde kalır ve aracın boya yüzeyini bu süre içinde UV güneş ışınlarından, nem, toz vb. gibi doğal çevre şartlarının yanı sıra endüstriyel ve kimyasal atık, kir ve lekelerden korur. Kılcal çiziklere karşı dayanıklılık sağlar. Boyanın her yıkamadan sonra uzun süreli parlaklığını muhafaza eder.

Klima Dezenfeksiyon

Bu uygulama ile aracınızın klima kanalları uzman ekipler tarafından temizlenir, kötü koku ve tozların hava sirkülasyonu ile birlikte size ulaşması engellenir.

Bir sonraki yolculuğunuzda size ve yakınlarınıza daha steril bir şekilde konforlu bir yolculuk yapmanıza olanak sağlar.

Express Temizlik

Carismax Shine olarak adlandırdığımız bu özel uygulama, otomobilinizin iç ve dış yüzeyini doku, boya ve aksamların yapısına uygun üretilmiş Carismax ürünleri ile profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir. Temizliğin ardından Araç ıslak durumdayken Carismax Shine cilası uygulanır ve Mikrofiber Havlu ile silinerek otomobilinize mükemmel bir parlaklık kazandırılır.

Carismax Otomobil yıkama uygulamalarına ek olarak:

Torpido ve plastik aksama da yapısına uygun olarak üretilmiş özel ürünlerle temizlik ve parlatma uygulanır.

Temizlik, parlaklık ve koruma sağlayan bu uygulamanın her aşaması titizlikle gerçekleştirilir.

Detaylar atlanmadan tüm iç ve dış yüzeyler kirlerden arındırılarak extra detaylı bir temizlik sağlanır.

ÖNERİLEN SAYFA

+18 car

+18 CAR

Carismax +18 CAR özel uygulama paket içeriği: Hızlı Cila Kılcal çiziklere karşı dayanıklılık sağlar. Boyanın …