family car

FAMILY CAR

Carismax FAMILY CAR özel uygulama paket içeriği:

Protect Boya Koruma

Aracın boya yüzeyine yapışan ve yıkama ile gitmeyen zift-katran, ağaç reçineleri, kuş ve böceklerin araç üstünde oluşturduğu kalıntılar, inatçı kir ve lekeler,  Carismax’ın geliştirdiği ürünler sayesinde, boya ve vernik yüzeyine zarar vermeden temizlenir.

Motor Temizlik ve Koruma

Yağlanma, oksitlenme ve kirlenme motorun çalışma düzenini etkiler. Sürekli sıcak, yağ buharı ve tozlu ortam içerisinde çalışmakta olan motor yıpranır. Yakıt tüketimi artar. Motor kötü bir görünüm alır. Kullanılmış otomobillerin motorlarını tekrar ilk günkü görünümüne kazandırmak için yapılan uygulamadır.

Jant, Lastik Temizlik ve Koruma

Profesyonel Carismax ekibi tarafından aracınızın tekerlek aksamındaki çelik, krom ve diğer jant çeşitlerinde, plastik jant kapaklarında, balata tozu ve yollardaki kimyasal atıkların zamanla oluşturduğu kir katmanlarını temizlemek amacıyla, tüm bu yüzeylerin doku ve rengine uygun olarak üretilmiş özel Carismax ürünleriyle gerçekleştirilen bir uygulamadır.

Express Temizlik

Carismax Shine olarak adlandırdığımız bu özel uygulama, otomobilinizin iç ve dış yüzeyini doku, boya ve aksamların yapısına uygun üretilmiş Carismax ürünleri ile profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir. Temizliğin ardından Araç ıslak durumdayken Carismax Shine cilası uygulanır ve Mikrofiber Havlu ile silinerek otomobilinize mükemmel bir parlaklık kazandırılır.

Carismax Otomobil yıkama uygulamalarına ek olarak:

Torpido ve plastik aksama da yapısına uygun olarak üretilmiş özel ürünlerle temizlik ve parlatma uygulanır.

Temizlik, parlaklık ve koruma sağlayan bu uygulamanın her aşaması titizlikle gerçekleştirilir.

Detaylar atlanmadan tüm iç ve dış yüzeyler kirlerden arındırılarak extra detaylı bir temizlik sağlanır.

ÖNERİLEN SAYFA

+18 car

+18 CAR

Carismax +18 CAR özel uygulama paket içeriği: Hızlı Cila Kılcal çiziklere karşı dayanıklılık sağlar. Boyanın …