Temizliği yapılmış otomobil her zaman istenilen fiyata satılır

Temizliği yapılmış otomobil her zaman istenilen fiyata satılır

40 yıla yakın süredir otomotiv sektörünün her bölümünde çalışan, yöneten, işyeri sahibi olarak hizmet veren ve hayatını otomotiv sektörüne adayan ve tabiri caizse otomobil için ölen biten bir kişilik olarak kendime bazı konularda ilke edindiklerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

kulak vermenizi önemle tavsiye ederim.

Otomobilinize çeşitli dönemlerde yaptıracağınız işlemler içinizi rahat ettirecek ve aracınızı ilk aldığınız günkü gibi severek ve de aşık olarak kullanmanızı sağlayacaktır.

Günümüzde otomobiller çok şanslı araçlar bilinçli bir şekilde kullanıldıklarında uzun dönemler arıza çıkarmadıkları gibi yaşam alanlarında bulunan insanların da sağlık unsurlarını tehdit etmemeleri gerekmektedir.

Bir de şöyle düşünelim bir otomobil plazasından yeni aracınızı teslim almadan önce satış görevlisi arkadaş size şöyle der(herkes yaşamıştır)aracınızı lütfen zamanında servise getiriniz zamanında yapılmayan periyodik bakımlar garanti sürenizi bozar, evet buna çok dikkat edilmelidir.

Ama size hatırlatmadığı ve söylemediği bir konu var.

ve inanın periyodik bakım kadar önemlidir.

Aracınıza çeşitli dönemlerde yaptırmadığınız ve kirli noktaların ürettiği bakteri sonrasında, araç içinde yaşayan insanların solunum yolları hastalıklarına yakalanması ve birçok rahatsızlığın oluşması gün gibidir işte bunu hatırlatmaz size aracı teslim eden satıcı dostlarımız.

Evet dostlar… bunun için yapılacak tek ve en önemli şey araç içi temizliğine aşırı önem verilmeli bu konuda temizlik için seçtiğiniz firmanın ürünlerinin kanserojen ürünlerden uzak durduklarını iyi tespit etmeniz onlara bu konuda hatırlatmalar yapmanız gerekmektedir.

Bu işlem sonrasında aracınızın içi ekolojik ürünler kullanılarak temizlenmiş ve tam sterilizasyon sağlanmış olacaktır…

İçiniz rahat aracımızın içi tertemiz çocuğumuz yeni doğmuş bebeğimiz rahatlıkla bu ortamda yaşayabilirler.

Şimdi geldik başka bir konuya aracın içi tertemiz içimiz rahat peki ya dışı kötü hava şartları güneş ışınları, yağmur, kar ve sonrasında asfalt üzerine dökülen tuz ve kimyasal maddeler aracınızın boyasına verdiği tahribat sonrasında daha uzun yıllar kullanmanız gereken otomobilin boyasını solduracak eski ve mat bir hale gelecek ve birçok yanlış yıkama sonrasında çizikler oluşacaktır.

Belki de aldığınız kredi yüzünden bu aracı uzun yıllar kullanacaksınız düşünün boyası solmuş ve çizikler dolu bu otomobil sizin aşık olup aldığınız araç mı?

Aracınızın çiziklerden arınarak ve boyasının parlayarak karşınızda ilk günkü gibi durmasını ne çok istersiniz dimi dostlar.

Veya şöyle düşünün kredi ile almadınız ve kullanırken hiç boyasına özen göstermediniz satarken neler çekersiniz arabanıza bir sürü fiyat düşürme bahaneleri üretilir.

İnanın boya bakımı yapılmış çizikler giderilmiş bir otomobiliniz varsa her zaman istediğiniz fiyata satar ve içiniz rahat sizden sonra kullanacak kişiye teslim edersiniz…

Benden söylemesi…

Sevgiler, saygılar

Aydoğan RENÇBER

Carismax Car Care / Genel Müdür

ÖNERİLEN SAYFA

araç şarj otopark

Araç Şarj / Otopark

Elektrikli araçların kullanımının her geçen gün artmaya devam ettiği ülkemizde, bizde Carismax olarak bu konuda …