folyo kaplama

Folyo Kaplama

Standart, mat, metalik, mat-metalik renk seçeneklerinin yanı sıra, aracın orijinal rengini matlaştırma, karbon kaplama, stickerbombing, car wrap, flipflop gibi alternatif desen ve özellikteki araç kaplama folyo uygulamaları ile aracın renk ve görünüm değişimi, yenilenmesi sağlanır. Seçilen folyo tipi hangisi olursa olsun, aracın orijinal yüzeyi güneşin zararlı ışınlarından, çevresel faktörlerden, hafif çizilmeler, taş vuruklarından folyo ile kaplı olduğu müddetçe korunur.

Folyo ile aracın tamamının kaplanması işlemi sonucunda aracın rengi ve görünümü tamamen değişir. İnce çizikler ve hafif yüzey kusurları da görünmez hale gelir. Aracın boyanması işlemi karşısında çok daha uygun fiyatlı ve geri dönüşü olabilir mevcut bir seçenektir.

Seçilen folyo tipine bağlı olarak, Orta Avrupa iklim şartlarında 5 ile 12 yıl, Türkiye iklim şartlarında ise 3 ile 9 yıl boyunca, işlemin tarafımızca sertifikalandırılmış teknisyenlerce gerçekleşmesi kaydı ile aracın orijinal yüzeyine zarar vermeksizin sorunsuzca sökülebilme garantisi bulunmaktadır.