detaylı iç temizlik sterilizasyon hakkında bilmedikleriniz

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Hakkında Bilmedikleriniz

Araç Temizliğinin Önemi

Severek satın aldığınız otomobiller de bir zaman sonra her eşya gibi mutlaka kirlenir. Özellikle çocuk sahibi iseniz bu durum sizin için vazgeçilmez bir sorun olur. Bu durumu kontrol altında tutmanız ve yaşadığınız ortamın sağlığınızı tehdit etmemesi için konusunda profesyonel ve uzman ekiplerin ayrıca tüm sağlık sertifikası almaya hak kazanmış ürünlerle aracınızı temizletmeniz hem sizin sağlığınız hemde aracınızın estetik açısından daha olumlu sonuçlar verecektir. Bu konu hakkında size doğru bir işlem yaptırmanız için birkaç öneride bulunmak istedik ve nasıl yapmanız gerektiğini aşağıda detaylı bir şekilde sizlere anlattık…

Koltuk, bir araç için vazgeçilmez eşyalardan biridir. Bu sebepten koltukların temizlenmesinde döşemenin türüne çok dikkat etmek gerekir. Mesela kumaş ile deri yapımı bir döşemenin temizlik şekilleri birbirinden çok farklıdır. Koltukların yüzeylerinin zarar görmemesi için kullanılan malzemenin kesinlikle bu işlem için üretildiğine emin olmanız gerekmektedir.

Kumaş Döşeme Temizliği

Bu tarz koltuklar deri koltuklara göre daha çok gözenekli olduğu için zamanla yapılmayan temizlik işlemi yüzünden daha çabuk kirlenmeye ve gözenekleri içinde milyarlarca bakteriyi saklama özelliğine sahiptir ve üzerinde oturulan her seferinde araç içinde olan insanların sağlığını tehdit etmeye birebirdir yapılan temizlik şekli sadece bu konu için üretilen ve kanserojen olmayan ürünler kullanılarak temizliği yapılıp gerekli temizliğe kavuşmasıdır.

Deri Döşeme Temizliği

Deri koltuklar kumaş koltuklara göre temizlenmesi daha kolay malzemedir tabii ki bu tarz malzemede çabuk kirlenir ama mikrop ve virüs bulundurma açısından kumaş koltuk kadar hassas değildirler temizliği daha kolay yapılır ve sonuçları mükemmel bir estetik sağlar ve temiz steril bir iç mekanda yolculuk yapmanız için idealdir.

Bu yapılması gereken en zor işlemdi bu işlemler bittikten sonra Diğer ufak (torpido,kapı tutacakları ve plastik aksam) teferruatlar kaldı bunları da yaptırdığınız otomobilinizin temizliğinde finalde yapılacak son işleme geldi…

Bu işlemlerin finalinde aracınızın içerisine bırakılan bir ozon makinası temizliği yapılmış otomobilde mikropları kırarak virüsleri bertaraf eder ve tabii ki sinmiş kötü tüm kokulardan arındırılması da bitirir ve sonuçta mükemmel bir sonuç ortadadır.

Bu yapılan işlem;

Aracınızı pırıl pırıl ve milyarlarca bakteriden arındırılmış şekilde sağlıklı bir şekilde kullanmanız içindi, Siz buna layıksınız ve tabi ki aracın içindeki herkes. Özellikle çocuklarınız.

Aracınızı güle güle kullanın.

Carismax Detaylı Temizlik

Arzu ederseniz sizde aracınıza detaylı temizlik yaptırmadan önce, Carismax bayilerinde konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıntılar için araç detaylı temizlik uygulama hizmeti sayfasını inceleyebilirsiniz.

ÖNERİLEN SAYFA

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Çeşitli sebeplerden dolayı aracınız garajda ya da bir otoparkta aylarca çalışmadan beklemek zorunda kalmış olabilir. …