aracınız çizildi mi

Aracınız Çizildi Mi?

ARACINIZ ÇİZİLDİ Mİ? ÜZÜLMEYİN. HEMEN EN YAKIN CARİSMAX’A GELİN!

Aracınızın kaportasında, farında ya da camında istenmeyen çizikler mi oluştu? Uzun ve çok pahalı çözüm süreçleri artık geride kaldı. İnovatif çalışma anlayışı ile araç bakımında, Araştırma-Geliştirme faaliyetlerine büyük önem veren CARİSMAX firmasının kendi özel üretimi olan ürünler ile istenmeyen tüm çiziklerden kurtulmanız mümkün.  Tek yapmanız gereken! Aracınızı, size en yakın CARİSMAX bayisine getirerek, CARİSMAX Akademi’de eğitimini tamamlamış, profesyonel teknik ekibin güvenilir ellerine teslim etmek.

Çevreye duyarlı uygulama faaliyetleri, İnovatif ürün kullanımı, sürekli eğitim, Kalite Yönetim sistemlerinin uygulandığı küresel standartlardaki hizmet anlayışı ile aracını önemseyen her sürücünün vazgeçilmez tercihi CARİSMAX CAR CARE.

CARİSMAX’DA HİZMETLER BİTMİYOR….

Emniyet Teşkilatına mensupsanız aracınızın herhangi bir bölümünde bir çizik oluştu ise en yakın CARİSMAX Car Care bayisine uğrayarak size özel haklarınızdan faydalanabilirsiniz. Sadece size özel %30 indirim hakkından yararlanarak aracınızdaki çiziklerden kurtulabilirsiniz. İndirim uygulaması Emniyet Teşkilatı mensuplarını kapsadığı gibi ailelerini de kapsamaktadır.

Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu iseniz ve aracınızın herhangi bir bölümünde çizik oluştu ise en yakın CARİSMAX Car Care bayisine uğrayarak istenmeyen çiziklerden kolayca kurtulabilir, sadece size özel %30 indirim hakkınızdan yararlanabilirsiniz. İndirim uygulaması Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları için geçerli olduğu gibi aileleri için de geçerlidir.

PASTA-CİLA TARİH OLDU

Aracınız çizildiği takdirde kaportacınız aracın belli bir bölümünü zımpara yapar ardından boya ve cila uygulardı, oldukça pahalı ve aslında araca zarar veren bir uygulama idi üstelik birkaç gün araçsız kalmanız da kaçınılmazdı. Pasta-Cila her sorunu çözüyor mu? Araca fayda sağlıyor mu? Bugün uygulanmaya başlayan yöntemler ile karşılaştırdığımızda zımparanın, araca zarar veren bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Bin bir güçlükle ya da ciddi rakamlarda ücretler ödeyerek aldığınız araçlarınızın korunması ve onarılması sırasında maksimum özen gösterilmesi, aracı yıpratmadan İnovatif ürünler ile bakım veya onarımının yapılması CARİSMAX sorumluluğunda ve güvencesindedir.

ÇİZİKLERDEN KORUNMANIN BİR YOLU YOK MU?

CARİSMAX firması faaliyet gösterdikleri alanda, Araştırma – Geliştirme faaliyetlerini büyük bir titizlikle sürdürmekte, daha yararlı, daha çevreci hizmet içeriği oluşturmakta, kusursuz bilgiye sahip teknik personel ile maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Pahalı giderler yaparak sahip olduğunuz aracınızı çizilme ve aşınmalardan korumak için mutlaka CARİSMAX şubesini ziyaret edin.

Aracınızın gün boyu maruz kaldığı güneş, rüzgâr ve yağmur nedeniyle boya üzerinde darbeler gerçekleşecek, küçük aşınmalar meydana gelecek yağmur suyu ile gelen asitler, araç yüzeyini yıpratacaktır. Ağaç altlarına bırakmak da güneşten korunmak için yeterli olmayacak bu defa reçine ve kuş pislikleri aracın boyasında tahribat yapacaktır. Boya Koruma Uygulaması ile aracınız her türlü tahribat ve aşınmadan korunurken parlaklığını da muhafaza edecektir.

NEDEN CARİSMAX’I TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • KURUMSALDIR

Son teknolojinin kullanıldığı, hatasız hizmet anlayışının benimsendiği, disiplinli, eğitimli profesyonel Teknik Ekibin görev yaptığı Kalite Yönetim sistemleri ile uyumlu dünya standartlarını uygulamaktadır.

  • PROFESYONEL TEKNİK EKİBE SAHİPTİR

Dünya standartlarının bir gereği olarak sürekli eğitim anlayışının benimsendiği CARİSMAX CAR CARE’ de Teknik Ekip CARİSMAX Akademi’ de aracın tüm detayları hakkında bakım uygulama bilgisine en üst düzeyde sahip olmak üzere titiz bir eğitimden geçirilerek yetiştirilir. CARİSMAX kendi eğitim kurumu olan CARİSMAX AKADEMİ’ Yİ kurarak sadece kendi uzaman personellerini yetiştirmekle kalmayıp bu mesleği edinmek isteyenlere mesleki eğitim vermek üzere kapılarını açmaktadır.

  • BAKIM VE ÇİZİK ONARIMINDA SADECE KARİZMAX ÜRÜNLERİ KULLANILIR

CARİSMAX ürünleri Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylanmış TSE belgesine sahiptir. Uzun AR-GE çalışmaları sonucunda elde edilen özel CARİSMAX ürün grubu tüm şubelerinde kendi uzman ekibi tarafından büyük bir titizlikle uygulanmaktadır.

  • SOSYAL SORUMLULUK ANLAYIŞI İLE HİZMET VERİR

CARİSMAX çevreci yaklaşım içinde faaliyet göstermektedir. Çevre sağlığı, iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları kurumda özenle ve yüksek sorumluluk duygusu içinde uygulanmaktadır.

  • ÖZEL İNDİRİM UYGULAMALARI MEVCUTTUR

Dönem dönem birçok farklı indirim uygulamaları ile her kesim müşteriye hitap edecek kampanya modelleri yer almaktadır.

CARİSMAX CAR CARE, Kendi eğitimlerini vermek üzere bir Akademi kuran, Kendi özel ürünlerini üretmek üzere Araştırma-Geliştirme çalışmalarını yürüten, kendi özel ürünlerini üreten dünya standartlarında hizmet veren tüketicinin %100 Güvenini, %100 memnuniyetini hedeflemiş Türkiye’nin en büyük car care kuruluşlarından biridir.

ÖNERİLEN SAYFA

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Uzun Zaman Garajda Kalmış Bir Araba Nasıl Çalıştırılır?

Çeşitli sebeplerden dolayı aracınız garajda ya da bir otoparkta aylarca çalışmadan beklemek zorunda kalmış olabilir. …